Kataloog

Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Riia, Aleksandra Čaka iela 118
Kõik kontaktid

Meie meeskond

Martins Putnins

General Sales Manager

(+371) 67310040

martins@attrade.lv

Volodymyr Ievets

Impordi-ekspordi hulgimüügi juht

(+380) 679386044

vova@attrade.lv

Vīgants Murelis

Sales Manager

(+371) 67310040

vigants@attrade.lv

Jānis Zaneribs

Pro-Audio Sales Engineer

(+371) 67631148

proaudio@attrade.lv

Maxim Vahitov

Product Manager

(+371) 67310040

maxim@attrade.lv

Genādijs Grinko

Product Manager

(+371) 67310040

genadijs@attrade.lv

Pauls Kravalis

Product Manager

(+371) 67310040

pauls@attrade.lv

Aleksandrs Čornijs

Marketing Director

(+371) 67310040

aleksandrs@attrade.lv

Imants Cirulis

Stage equipment project manager

(+371) 67315601

imants@attrade.lv

Jeyhun Seidbekov

Ettevõtte esindaja Aserbaidžaanis

jeyhun@attrademusic.az

Andrejs Suhomļins

Impordi-ekspordi hulgimüügi juht

(+371) 29490748

andrejs@attrade.lv

Tootjad

13
tootjad

Pood

info@attrade.lv

A-T Trade Music Salons

Aleksandra Čaka 118, Riia, LV-1012, Läti

Rekvisiidid

SIA "A-T Trade Music"
KM reg. number50003129941 PankSwedbank KoodHABALV22 KontoLV40HABA0001408033559

Peakontor

A-T Trade Music kontor

Matīsa tänav 65-1, Riia, LV-1009, Läti

Tel: +371 6763 1148, Fax: +371 6763 1048

Ladu

Edoles iela 5 k.2, Riia, LV-1055, Läti