Meeskond

Meie meeskond

Martins Putnins

General Sales Manager

(+371) 67315600

martins@attrade.lv

Jānis Zaneribs

Pro-Audio Sales Engineer

(+371) 67315600

Maxim Vahitov

Product Manager

(+371) 67310040

maxim@attrade.lv

Pauls Kravalis

Product Manager

(+371) 67310040

pauls@attrade.lv

Imants Cirulis

Stage equipment project manager

(+371) 67315600

imants@attrade.lv

Jeyhun Seidbekov

Ettevõtte esindaja Aserbaidžaanis

jeyhun@attrademusic.az

Andrejs Suhomļins

Impordi-ekspordi hulgimüügi juht

(+371) 67315600

andrejs@attrade.lv

Edgars Oplucāns

Marketing Manager

(+371) 29254409

edgars@attrade.lv

Tootjad

KorgIbanezYamahaVOXBose
17
tootjad

Pood

info@attrade.lv

A-T Trade Music Salons

Aleksandra Čaka 118C, Riia, LV-1012, Läti

Rekvisiidid

SIA "A-T Trade Music"
KM reg. number50003129941 PankBlueOrange Bank KoodCBBRLV22 KontoLV55CBBR1126975300010
SIA "A-T Trade Music"
KM reg. number 50003129941
Pank BlueOrange Bank Kood CBBRLV22
Konto LV55CBBR1126975300010

Peakontor

A-T Trade Music kontor

Matīsa tänav 65-1, Riia, LV-1009, Läti

Tel: +371 6731 0040, Fax: +371 6763 1048

Ladu

Edoles iela 5 k.2, Riia, LV-1055, Läti