Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid
Steinway & Sons B-211 Tiibklaver

Steinway & Sons B-211 Tiibklaver

Number: 3003272, Müüja kood: RENT
€ 1663.75

Toote saadavus

Ei ole saadaval

Kirjeldus

Hind terve päeva kohta. Hind ei sisalda kohaletoomist, kindlustust ega häälestamist.

 

Mitme päeva hinnad arvutatakse vastavalt:

2 päeva — hind x1,7

3 päeva — hind x2

Nädal — hind x3

 

 

Üle pooleteise sajandi on maailma tipp-pianistid eelistanud oma muusikalist annet väljendada just Steinway & Sons klaveritel. Sinna kuuluvad suurnimed klassikalise, jazz- ja pop-muusika žanrites; nemad on mehed ja naised, kes on kujundanud maailma muusikalist pärandit. Täna eelistavad rohkem kui 98% aktiivsetest kontsertpianistidest üle maailma esineda Steinway & Sons klaveritel. Sellegipoolest ei ole Steinway klaveri mängimine ja selle omamine ainult virtuooside pärusmaa. See maailm on avatud kõikidele, kes armastavad muusikat, kvaliteetset meistritööd ja vastupidavust.

See, mis eristab Steinway klavereid kõige enam, on pühendatus ühele eesmärgile: teha maailma parimaid klavereid. Steinway'le pole iial mõttesse tulnud kvaliteedi arvelt kompromisse teha. Kui mõned on tootmise kiirendamiseks või kulude vähendamiseks asendanud koostisosi sünteetilise masstoodanguga, siis Steinway võtab uusi materjale ning tehnoloogiaid kasutusele vaid siis, kui on tõestatud, et need parandavad klaveri omadusi. Steinway on nendele põhimõtetele kindlasks jäänud ühel põhjusel - tehes kompromisse kvaliteedis, riskid instrumendi kõla, tunnetuse ja lõpuks kogu terviklikkusega.

Koosnedes rohkem kui 12 000-st individuaalsest osast, on igal Steinway tiibklaveril oma muusikaline karakter ning on sama ainulaadne kui inimene, kes seda mängib. Et saavutada sellist väljapaistvat muusikalist karakterit, kasutab Steinway & Sons vaid kvaliteetseimaid materjale ja palkab ainult parimaid meistreid ning spetsialiste. Tööprotsessis on tähtis osa häälestajatel, kes loovad instrumendi unikaalse kõla. Iga klaver - olles omaette kunstiteos - on kolmeaastase meistritöö tulemus, mis on ära teeninud Steinway & Sons'i reputatsiooni oma generatsioonidepikkuse ületamatu kvaliteediga.


Tähelepanu! Tootekirjeldused võivad erineda tegelikest toodetest. Täpsustamiseks võtke meiega ühendust!

Viimati vaadatud

Tootjad

JohannusAlto ProfessionalVOXGibson ScandinaviaKorg
13
tootjad

Allahindlused