Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid
Steinway & Sons K-132 Pianiino

Steinway & Sons K-132 Pianiino

Number: 3002929, Müüja kood: K-132 EHP
Hind: konsulteerida müügiosakonnaga

Toote saadavus

Ei ole saadaval

Kirjeldus

Üle pooleteise sajandi on maailma tipp-pianistid eelistanud oma muusikalist annet väljendada just Steinway & Sons klaveritel. Sinna kuuluvad suurnimed klassikalise, jazz- ja pop-muusika žanrites; nemad on mehed ja naised, kes on kujundanud maailma muusikalist pärandit. Täna eelistavad rohkem kui 98% aktiivsetest kontsertpianistidest üle maailma esineda Steinway & Sons klaveritel. Sellegipoolest ei ole Steinway klaveri mängimine ja selle omamine ainult virtuooside pärusmaa. See maailm on avatud kõikidele, kes armastavad muusikat, kvaliteetset meistritööd ja vastupidavust.

See, mis eristab Steinway klavereid kõige enam, on pühendatus ühele eesmärgile: teha maailma parimaid klavereid. Steinway'le pole iial mõttesse tulnud kvaliteedi arvelt kompromisse teha. Kui mõned on tootmise kiirendamiseks või kulude vähendamiseks asendanud koostisosi sünteetilise masstoodanguga, siis Steinway võtab uusi materjale ning tehnoloogiaid kasutusele vaid siis, kui on tõestatud, et need parandavad klaveri omadusi. Steinway on nendele põhimõtetele kindlasks jäänud ühel põhjusel - tehes kompromisse kvaliteedis, riskid instrumendi kõla, tunnetuse ja lõpuks kogu terviklikkusega.

Erinevalt teistest tootjatest, kes valmistavad oma pianiinosid masstoodanguna, on Steinway & Sons pianiinod tehtud samas tehases, kus nende tiibklaverid, kasutades samu tehnikaid, mehhanisme ja meistreid. Tulemuseks on maailma parim pianiino, mis kannab austusega välja Steinway & Sons nime. Steinway & Sons pianiinodes on kasutusel üle 125 patenteeritud omaduse ja mehhanismi, seal hulgas patenteeritud Diaphragmatic® kõlakast, Accelerated Action® ja Hexagrip® häälestussüsteem.


Tähelepanu! Tootekirjeldused võivad erineda tegelikest toodetest. Täpsustamiseks võtke meiega ühendust!

Viimati vaadatud

Steinway & Sons K-132 Pianiino

Hind: konsulteerida müügiosakonnaga

Tootjad

EssexJohannusSteinway & SonsAlto ProfessionalIbanez
13
tootjad