Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid

KORG HAVIAN 30 Professional arranger, digital ensemble piano

Number: 221315, Müüja kood: 310015682000
€ 1216.60 € 999.00

Toote saadavus

Saadaval

Kirjeldus

HAVIAN 30 pakub klassikalise tiibklaveri, pianiino ja elektriklaveri tämbreid, lisaks kollektsiooni teiste muusikainstrumentide tämbritest ning seda kõike kompaktses ja stiilses korpuses. Selle disainimisel on silmas peetud kasutusmugavust ja nauditavust, samal ajal professionaalsele muusikule vajaliku helikvaliteedi või võimsuse arvelt kompromisse mitte tehes. Kõrge kvaliteediga Euroopa haamrikestega klahvid annavad kasutajale tõetruu tunnetuse nagu tiibklaverit mängides. Täpselt häälestatud, autentne akustilise klaveri kõla rahuldab ka kõige nõudlikemaid mängijaid ning saatetämbrid ja esitused on võetud maailmas tunnustatud KORG Pa-seeria arranger-klahvpillidelt. Tänu võimalusele lisada juurde stiilne statiiv, summutuspedaal ja kõrvaklappide hoidija sobib HAVIAN 30 ideaalselt igasse elutuppa.

 

 

Tiibklaverid ja pianiinod koos pedaali resonantsidega klassikalise/pop/jazz/rock versioonidest, harf, Tine & Reed elektriklaverid, klavessiinid ja orelid: terviklik klahvpillide tämbrite kogu. Suurepärane Euroopa Hammer-Action tunnetus, originaalne võimendussüsteem, professionaalsed saate ja kaasamängimise võimalused, metronoom, noodid, laulusõnad ja märgistused: kõik-ühes lahendus algajatest kuni kõige nõudlikemate mängijateni. Kompaktne ja kerge. Elegantne koduinterjööris, koos võimaliku stiilse statiivi, pedaali ja kõrvaklappide hoidjaga. 5'' TFT värviline TouchView ekraan ja selgesti mõistetav kontrollpaneel tagavad intuitiivse ja lihtsa kasutuse. Automaatse saate võimalus koos täieliku, kõike žanre haarava stiilide kogu, akordide sequencer'i ja editeerimise võimalustega. MIDI/MP3 mängimine ja salvestamine. Limiter ja 4 parameetrilise väärtusega EQ. Rikkalik ja võimas 25W stereo kõlarite süsteem.

 

 

Tõeline klaverimängu kogemus

Kõik selles digitaalses klaveris on loodud pakkumaks sulle suurepärast klaverimängu kogemust. Päris klaverit meenutav kvaliteetne, klahviraskustega klaviatuur tagab väga realistliku tunnetuse. Autentselt ja loomulikult kõlav tiibklaveri tämber on salvestatud erineva dünaamikaga. Mõnedel tämbritel võimaldab half-pedaling mehhanism veelgi peenemaid nüansse tabada. Tunned nagu mängiksid päris klaverit - nii pehmeid ballaade kui võimsaid, tiheda faktuuriga akorde mängides.

 

 

Rohkem kui lihtsalt tiibklaver

Klaveritämbrite kollektsiooni lõpetamiseks lisasime intiimse kõlaga pianiino, eristuva honky-tonk'i ja laiema valiku elektriklavereid. Ajaloost inspireeritud esituste jaoks on olemas realistlik harf, mida saab seadistada, valides üks mitmetest võimalikest häälestustest, vastavalt ajalooperioodile. Mängimaks sajandeid läbinud suurepärast muusikat sisaldab see kõike: ragtime'st R&B-ni, klassikalisest rock'ist modernse jazz'ini, varajasest klahvpillimuusikat uusimate klaverihittideni.

 

 

Kuula loomulikku kõla

Stuudiokvaliteediga efektide protsessorid loovad kõla nagu professionaalsetel stuudiosalvestustel. Kas läbi rikkaliku kõlaga integreeritud kõlarite või läbi kõrvaklappide kuulates, võid imelises kuulamiskogemuses kindel olla!

 

 

Bänd, mis on alati valmis mängima

Realistlikke tämbreid on lihtne leida ja mängida ning rohkelt eelloodud saate-stiile katavad mistahes muusikažanri, pakkudes kaasa mängimiseks laia valikut muusikat. Samuti on neid võimalik vastavlt maitsele vabalt muuta või päris nullist üles ehitada.

On viis saatefaktuuri osa, mis vastavalt antud akordidele moodustavad saate, alates väga lihtsast kuni osava jazz-interpreedi keerukate harmooniateni. See saade on täiesti loomulik ja väljendusrikas, nagu mängiksid päris bändiga.

 

 

Mängi ja kirjuta lugusid

Mängida saab MIDI ja MP3 formaadis lugusid. Ekraanil on võimalik kuvada laulusõnu ja akorde ning MIDI faili saab konverteerida loetavaks noodiks. Märgistused võimaldavad hüpata tagasi kindla kohani õppimise või harjutamise eesmärgil.

MIDI faile saab salvestada kasutades selleks täielike võimalustega sequecenr'it või stiile kiireks live-esituse salvestamiseks. Kõike saab lihtsalt salvestada ka MP3 formaadina.

 

 

Kompaktne ja kerge, elegantne koduinterjööris

HAVIAN 30 on kompaktne ja kerge digiklaver koos optsionaalsete statiivi, pedaali ja kõrvaklappidega, mis näeb hea välja igas kodus. 

HAVIAN 30 digiklaverit saab harjutamiseks kasutada igal tasemel mängija, kasutades programmeeritavat metronoomi või põhjalikku saate-stiilide süsteemi, tehes iga harjutussessiooni nauditavaks.

 

 

Lihtne kasutada, nagu päris klaverit

HAVIAN 30 on tänu TouchView ekraanile ja intuitiivsele kontrollpaneelile lihtsa navigatsiooniga. See lihtne kasutusmugav tehnoloogia instrumendi igas aspektis teeb seadistuse ja programmeerimise sama lihtsaks nagu objektide puudutamine reaalmaailmas.

 

Noodiraamat

Tänu hiiglaslikule stiilide ja lugude kollektsioonile sisaldab HAVIAN 30 intuitiivset lugude andmebaasi SongBook. SongBook on muusika andmebaas, mis võimaldab kasutajal kiiresti leida lugusid ja esitusseadeid nime, artisti, žanri või tempo järgi.
SongBook'i saab muuta PC peal, kasutades selleks www.korg.com tasuta allalaetavat tarvara. Samuti saab seda sünkroniseerida iPad'i ja enamike tänapäeva Android tahvelarvutitega, muutes selle mugavaks väliseks noodikoguks läbi 3rd party tarkvara.
*iPad'iga kasutamiseks on vajalik “Camera Connection Kit”.

 

Ava maailm, ole valmis tulevikuks

USB pordid võimaldavad kasutajatel ühendada sellega mistahes väline andmekandja, personaalarvuti, nutitelefon või tahvelarvuti ilma mingisuguse MIDI interface'ta. Standardsete MIDI ja MP3 formaatide kasutamine tagab failide vahetusel võimalusterohkuse.

Tähelepanu! Tootekirjeldused võivad erineda tegelikest toodetest. Täpsustamiseks võtke meiega ühendust!

Tootjad

TamaKorgEssexBoston pianoAlto Professional
14
tootjad