Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid

Leonard Cohen (1934-2016)

Teade legendaarse muusiku ja poeedi surmast avaldati tema ametlikul Facebook'i lehel.

Postituses seisis: “On sügavalt kahju teatada, et meie seast on lahkunud legendaarne luuletaja, laulukirjutaja ja artist Leonard Cohen. Oleme kaotanud muusikamaailma ühe austatuima ning töökaima visionääri.”

Vähem kui kuu aega tagasi tunnistas Leonard Cohen intervjuus, et ta on valmis surema.

Intervjuu ajal tema lõpetamata lugusid arutades sõnas Cohen: “Ma ei usu, et olen võimeline neid lugusid lõpetama. Võib-olla, kes teab? Ja võib-olla tuleb mul uut energiat, ma ei oska öelda. Aga ma ei julge siduda ennast vaimse tegevusega. Ma ei julge seda teha.”

“Mul on mõningat tööd vaja teha,” jätkas 82-aastane Cohen. “Äri eest hoolitseda. Ma olen valmis surema. Ma loodan, et see pole liiga ebamugav. See ongi minu poolest kõik.”

Hiljem selgitas ta oma mõtet: “Olen alati kaldunud iseenda tähtsustamisele. Ma kavatsen igavesti elada.”

Intervjuu lõpus lisas Cohen: “Aitäh teile tulemast, sõbrad. Ma tõesti hindan seda, et te püsti tõusite minu saabumisel. Ma loodan, et saame seda korrata. Ma kavatsen siia ilma jääda kuni olen 120.”

Cohen avaldas 21. oktoobril oma 14. albumi ‘You Want It Darker’. See oli ikoonilise artisti kolmas LP kuue aasta jooksul, enne mida ei olnud mees avaldanud ühtegi salvestust kaheksa aasta jooksul. 

 

Tootjad

VOXIbanezTamaSteinway & SonsEssex
13
tootjad