Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid

ShurePlus Channels uuendus

Tutvustame teile Apple'i seadmete app'i ShurePlus Channels uusimaid täiendusi. ShurePlus Channels versioon 1.3 toob endaga kaasa pika nimekirja uusi võimalusi. Enamik neist on saadaval tasuta app'i allalaadides ning mõned on võimalik app'i-siseselt lisaks osta. Enamgi veel, ka ShurePlus MOTIV app on saanud endale väikese uuenduse.

 

ShurePlus Channels uuendused

1.3 versioonile on lisatud mitmeid uuendusi, mis suurendavad kasutajate võimalusi mugavamalt ning võimsamalt monitoorida, organiseerida ja ligi pääseda peamistele kanali parameetritele.

Kanalite nimekirja on täiendatud dashboard-vaatega, mis kuvab mitme kanali RF/audio mõõdikud ning aktiivsete signaalide info ühe vaatena. Kasutusele on võetud Access Control, mis võimaldab valida Shure seadmeid ning kaitseb seadme parameetrite muutmist tuvastamata kasutajate poolt.

Access Control küsib kasutajatelt enda tuvastamist, et ligi pääseda kaitstud seadmetele.

 

ShurePlus MOTIV uuendus

Uuendus on tehtud ka ShurePlus MOTIV app'ile. Uuele 2.0.2 versioonile lisandus muudatus app'i seadistustes, et viia lõpuni RMCE-LTG testimine. Kasutajatele jääb see muudatus märkamatuks ning app'i kasutamine sellest ei muutu.

 

Tootjad

Alto ProfessionalAmpegVOXGibson ScandinaviaEssex
13
tootjad