Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salong

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Riia, Aleksandra Čaka iela 118

Kõik kontaktid

Shure Axient Digital pälvis ABTT aasta auhinna!

Eppingen/Saksamaa, Juuni 2017: Shure UK esitles Briti Teatritehnikute Assotsiatsiooni (ABTT) iga-aastasel show'l Londoni Alexandra Palees oma uut lipulaeva Axient® Digital juhtmevaba mikrofonide süsteemi. Esimese show päeva lõpus, 6. juunil rõõmustas Shure esindajaid uudis, et nende uus süsteem on võitnud ABTT Teatri Auhinna "Sound Product of the Year 2017". Oma otsusest teatades kommenteerisid žüriiliikmed ABTT CEO Robin Townley ja juht Louise Jeffreys, et on näha, kuidas Shure on võtnud kuulda teatris töötavaid professionaale ning on välja arendanud tipptasemel süsteemi.

"Seekordse aasta parima helitehnoloogia toodangu võtmesõnadeks on stabiilsus ja paindlikkus," kommenteeris Townley ning lisas, et Axient Digital "on arendatud silmas pidades lõppkasutajat ning valmistatud valdkonna professionaalide tagasiside põhjal." 

Axient Digital, mis anti välja selleaastasel NAB show'l, asendab Shure varasemat turuliidrit, analoogset UHF-R® ja Axient® juhtmevaba süsteemi, võttes aluseks selle võimekus, et luua tänase päeva enim arenenud juhtmevaba platvorm, mis sobiks kõikidesse professionaalsetesse helitehnoloogilistesse olukordadesse. Hoolitsedes kasutajate kasvavate vajaduste eest, pakub Axient Digital high-performance RF'i, kontrollsüsteemi ja erakordset helikvaliteeti. Samuti on see paindlik; selle vastuvõtja töötab kahe erineva saatjatüübiga, AD ja ADX seeria omadega. Neist viimase seeria toodete hulka kuulub ka ADX1M, unikaalne mikro-bodypack sisemise isehäälestuva antenniga, mis on oluline eelis teiste traditsiooniliste bodypack süsteemide ees ning millele pöörasid tähelepanu ka ABTT žüriiliikmed autasu saajat teatavaks tehes. Townley ja Jeffreys kiitsid eraldi ka süsteemi Dante Cue mode'i, mis võimaldab iga võrgus oleva Axient Digital kanali monitoorimist läbi Dante protocol'i üheainsa kõrvaklapi väljundi abil. 

 

 

"Shure'l on au seda ABTT auhinda vast võtta," kommenteeris Shure UK PRO Audio Group'i manager Tuomo Tolonen. "ABTT on hästi respekteeritud ja suure külastatavusega üritus UK teatri professionaalide seas: suurepärane võimalus kohtuda valdkonna oluliseimate isikutega. Sel aastal Axient Digital süsteemi siin esitlemine on olnud meile prioriteediks alates tooteesitluse planeerimise algusest. 

"Tegime tihedat koostööd teatris töötavate professionaalidega kui seda toodet arendasime, et mõista, mida kasutaja tegelikult tahab. Selle auhinna võitmine kinnistab meie pühendumust kuulata oma kliente."

Rohkem infot Axient Digital süsteemi kohta leiad: www.shure.co.uk/axientdigital

Tootjad

IbanezYamahaSteinway & SonsVOXJohannus
13
tootjad

Allahindlused

Korg Kaoss DJ Kontroller

€ 312.50 € 270.00

Yamaha AG06 Helikaart

€ 185.53 € 149.00

BOSS BB-1X Bass Driver

€ 182.02 € 149.00